Napad w Rydułtowach. Dwaj złodzieje najpierw pobili 82- letniego mężczyznę, a później ukradli z jego domu 100 tysięcy złotych. Obaj są już w rękach policji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Napad w Rydułtowach. Ukradli 100 tysięcy złotych

6 grudnia roku policjanci z komisariatu w Rydułtowach otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do jednego z domów na terenie Rydułtów. Dzień wcześniej, dwaj nieznani sprawcy mieli wejść do środka jednego z domów jednorodzinnych, pobić 82- letniego właściciela i ukraść oszczędności jego życia, w wysokości 100 tysięcych złotych.

- W trakcie śledztwa policjantów ustalono sprawców i ich zatrzymano mężczyzn. Jeden z nich ma 34, a drugi 38 lat. Obaj są mieszkańcami Rydułtów. Byli wcześniej karani - wyjaśnia kom. Magdalena Wija, z wodzisławskiej policji.

Obaj mężczyźni trafili tymczasowo do aresztu. Część skradzionych pieniędzy została już odzyskana. W toku prowadzonego śledztwa będą ustalane szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!