Nie jedźcie na Pol’and’Rock Festival. Oto 12 powodów, dla których warto omijać dawny Woodstock szerokim łukiem

Nie jesteście pewni czy wybrać się na Pol’and’Rock Festival 2018? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości - jest duża szansa, że was tam okradną albo pobiją. Stracić dobry humor na tym festiwalu możecie jeszcze z wielu innych przyczyn. Przykład? Wrócicie chorzy i niemal głusi. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii i przekonać się dlaczego nie powinniście nawet myśleć o tym festiwalu.

Kacper Owo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.11.2018, 03:23

Co za kretyn to pisze. Nie znam osoby która twierdzi że Woodstock to miejsce którego należy unikać. Kilka lat czekałem i teraz jak już byłem wiem że każdy rok był zmarnowany. Tam trzeba być i nie ma siły internetu żeby potrafiła opisać klimat jaki tam panuje, koniec kropka.

15.08.2018, 12:39

Dlaczego nie jechać? Czy dlatego, że "Przystanek Jozef" dał du.py???? Czy dlatego,że radyjomaryja nie transmituje???Kaczor zakazał??? Jedziemy!!!

04.08.2018, 18:48

"Babciu", mocno naciągany ten twój post. Daruj i sobie i nam.

01.08.2018, 12:56

a czy "autor" był kiedykolwiek w parku, skwerze, itp. ? w każdym mieście piją, leją po bramach, śpią na klatkach, ławkach, itp. Wszędzie mogą człowieka okraść..., pobić.... napaść.... ba, nawet zabić...!!! Ale to nie znaczy, że będę się bał wychodzić z domu !!! A ty "autorze" nic nowego nie odkryłeś, zawsze gdzie jest dużo ludzi znajdą się czarne owce, nie jest to jednak powód by zniechęcać ludzi do wyjazdu!!! Jeśli jednak dalej biedny "autorze" dalej upierasz się przy swoim, to daj tym ludziom inną alternatywę. To nie jest tak, że tylko ty jesteś mądry a ci wszyscy co biorą udział w tym koncercie to durne ćpuny, pijacy i złodzieje... bo jak powiedział klasyk - "...każdy pijak to złodziej...". Ogarnij się człowieku !!!!

01.08.2018, 11:32

a czy autor tego artykułu kiedykolwiek był na Woodstoku?
(nie sądzę) :/

30.07.2018, 17:28

kąpiele w błocie potem niemcy widzą że mają do czynienia z polskimi świniami

30.07.2018, 11:32

A my jedziemy i mamy w d.... co kto o nas myśli bo wiemy jak tam jest fajnie. Najlepiej oczywiście jak widzę z komentarzy wiedzą to Ci którzy tam nie byli i nie mają pojęcia że polandrock festiwal to wiele scen i stref nie tylko z rockowa muzyka. Ale scena pley, scena Lecha, strefa Redbula, strefa dla dzieci,strefa allegro, piękne ASP, przystanek Jezus i wiele innych. Ale nie będę tego tłumaczył......... ... Którzy wierzą w to co im TVP pokaże w tv.nawet mi was nie żal.

30.07.2018, 08:48

Przeczytałaś/eś chociaż do końca opisy pod zdjęciami?

26.07.2018, 21:37

i powiedział to pewnie typ człowieka który non stop chodzi na melanże i słucha kiepskiej muzyki

25.07.2018, 22:24

lepiej tam jechać niż iść do kościoła !

23.07.2018, 20:19

to już nie Woodstock!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23.07.2018, 20:07

Ma racje,jeszcze syfylisa przywiezie.Przewaga ćpunów i złodziei.

23.07.2018, 10:03

Jesteś glupcem czy tylko dobrze się pod niego podszywasz?

23.07.2018, 04:22

Pieknie podzienkowac dla rehdachtora za te przestrogi i przykazy. Ja juz corce i zenciowi jemu przykazala by przeczytali o tym diabelskim Owsiku i jego zwyrodnialcach, co to czyni z ludzmi ta ichniejsza szatanska muzyka i łobyczjność. Niechaj laska Boża chroni mojego wnucusia i na zadne szabaty herietyków i grzeszników jego noga nikiegdy nie postanie jament.

19.07.2018, 18:41

Czy ten "artykul "sponsorowaly" katabasy?

19.07.2018, 13:00

To co napisałeś jest reklama i mnie by zachęciła twoja wypowiedz by tam być ☺️

19.07.2018, 12:55

Jeździmy z dziećmi na ten przepiękny festiwal,tego roku też jedziemy....

19.07.2018, 10:33

Na stadionach .pielgrzymkach ,manifestacjach piją .walą ,ćpaja i sex pełna parą .tam jskos od lat nikt nie robi z tego problemu Polityczne fajtłapy precz od Wodstocku mimo że nie jestem fanatykiem tego ale tolerancyjny . A tak wogole niech na pielgrzymkach sprzątają po sobie .....prezerwatywy itp szkoda że mojej bratowej zabrakło głowy ,bo teraz bawi się pieluchy ale co użyła sobie to jej .

18.07.2018, 15:32

Co roku jest ta sama śpiewka, a liczba osób na Festiwalu z roku na rok nie maleje (a nawet rośnie)! Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie spotykasz zupełnie obcą osobę i rozmawiasz z nią jakbyście znali się od dziecka. Każdy jest przyjaźnie nastawiony (zdarzają się durne wyjątki, jak wszędzie) i nie ma bójek lub awantur, bo każdy dba o to miejsce! Między innymi dlatego, aby nie było pożywki dla żmij plujących jadem na Festiwal. Szacun dla autora za baitowy tytuł i ostatecznie pozytywny jego wydźwięk! Pozdro i do zobaczenia na miejscu!

18.07.2018, 13:15

Woodstock to zbiorowisko wszelkiej maści pomyleńców nieprzystosowanych do życia! Mentalnych anarchistów i buntowników o punkowym rodowodzie, marzących o świecie bez wojen, granic i sytemu. Świecie przepełnionym pokojem, miłością i tolerancją. Utopistów i idealistów, którzy myślą, że mogą zmienić świat i przez parę dni w roku czują się wolni w swoim anarchistyczno-obywatelskim społeczeństwie.
Naprawdę chcecie tam być???

18.07.2018, 08:29

Tytuł przewrotny po prostu;)
Dlatego jedziemy na festiwal!

18.07.2018, 07:35

WSZYSCY DO OJCA TADEUSZA -WYPRANIE Z MÓZGU ZAGWARANTOWANE

17.07.2018, 12:18

ILE KASY ZGARNĄŁEŚ ZA TE WYPOCINY?

17.07.2018, 10:20

ja jade :)

17.07.2018, 08:13

Świetny artykuł :), oby wszyscy doczytali tekst pod zdjęciem :). Byłam raz, planuję kolejne i polecam :-). Fantastyczna atmosfera, pełen luz, świetna zabawa, muzyka dla każdego, w każdym wieku. Ludzie życzliwi, uśmiechnięci. Czy ćpają? Nie wiem, przez cztery dni pobytu nie widziałam. Niech każdy przekona się sam. Pozdrawiam uczestników :)