Te piękne i silne kobiety codziennie zakładają mundur. Pracują w polskiej policji [ZDJĘCIA]

Mamy się czym pochwalić. Te piękne (i silne) policjantki pracują w komendach w naszym kraju. Trzeba przyznać, że trudno oderwać od nich wzrok. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii.

S

  • Echo Miasta
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.09.2018, 16:37

Teraz niemal każdy może sprawić sobie mundur- czy to służbowy, czy historyczny. :) My zamawialiśmy nasze na http://www.hero-collection.com.pl/, bardzo polecam. Stroje wykonują z największą dokładnością i dbałością o najmniejsze jego elementy.

26.07.2018, 22:31

Piękne to może i są ale czy silne? chyba psychicznie :) bo już widziałem kilka interwencji z udziałem pań i tylko te dziewczyny się ośmieszają. Prawda jest taka że panie niech sobie pracują w Policji ale drogowej czy w kadrach ale na patrole czy interwencje wysyłajcie proszę ale postawnych mężczyzn bo potem chłopaki dość że muszą sie martwić o siebie to i o koleżanki które z nimi jeżdżą

26.07.2018, 16:40

Chciałbym zobaczyć jak te silne policjantki obezwładniają jakiegoś Sebixa

25.07.2018, 07:42

hahhahhha porozmawiajcie może najpierw z policjantami zmuszanymi do jeżdżenia w patrolu z płcią odmienną w ramach jakiegoś równouprawnienia czy coś ? dowiecie się prawdy o "pięknych i silnych" policjantkach, miłych snów.

23.07.2018, 13:02

Zdjęcia są zwykłą ustawką. Głupio wygląda pozowanie w pracy. Wszendobylskim nie liczącym się z nikim rowerzystom niech się przyjrzą bo naprawdę są nieodpowiedzialni i maja w nosie przepisy.

22.07.2018, 20:06

po co pokazujecie radar który jest zabroniony w u zyciu gdyż nie ma homologacji

22.07.2018, 10:12

Piękne i silne codziennie pracujące ?
Tysiące jest takich w całej Polsce i nikt o nich nie trąbi i seksistowsko nie traktuje tak jak ty redakcjo.
To może te piękne i silne wraz z kolegami się przyjrzą nocnym wyczynom pełnych ryku silników motocyklistów w ZG ?
Przecież to co obecnie dzieje się na ulicach wola o pomstę do nieba. Ulice Długa, Wyszyńskiego, Konstytucji,Wisniowa i przyległe.
O wyczynach rowerzystów szalejących po przejściach i na pasach też warto wspomnieć.
Więc do dzieła drogie panie :)

18.07.2018, 11:46

Tu idealnie pasuje powiedzenie piękne jak psi kuta.s